RENK: İstenilen her renk yapılabilir.
Tanım: Alkid esaslı hava kurumalı son kat ve parlak bir boyadır. Çıplak metal yüzeylere mükemmel uyum sağlar.
Uygulama Alanları: Otomotiv yan sanayii, traktör ve iş makineleri, zirai aletler, takım tezgahları, çelik eşya ve ev aletleri, elektrik motorları ve su pompaları boyasında geniş kullanım alanı sağlar.
 
Renk: İstenilen her renk yapılabilir.
Tanım: Alkid esaslı hava kurumalı astar boyadır. Çıplak metal yüzeylere mükemmel yapışarak sonkat boyalara zemin hazırlar.
Uygulama Alanları: Traktör ve iş makinalarında, zirai aletlerde, takım tezgahları, çelik eşya ve el aletlerinde, elektrik motorları ve su pompalarının boyanmasında kullanılır.
 
       
   
Renk: İstenilen her renk yapılabilir.
Tanım: İki komponentli epoxy esaslı antikorozif sonkat boyadır. Kalın katlar halinde tatbik edilen boya, yüksek mekanik mukavemete sahip olmakla beraber asit, baz ve solventlere karşı dayanıklıdır.
Uygulama alanları: İskele, köprü ve limanlarda, barajlarda, su arıtma tesislerinde asit alkali ve bazı solventlerin depo edildiği tanklarda arakat, çinko kromatlı astar ve zinc rich üzerine sonkat boya olarak uygulanır.
 
Renk: Açık Gri
Tanım: İki komponentli solventsiz epoksi esaslı antikorrosiv bir sonkattır. Kalın katlar halinde tatbik edilebilir. Asit, alkali, petrol ürünleri, su ve solventlere karşı dayanıklıdır.
Uygulama alanları: Metal ve beton yüzeylerin kimyasal ve fiziksel etkilere karşı korunması amacı ile geliştirilmiştir. Gübre, asit, kağıt, şeker vb. kimya sanayiinde. Rafineler ve petrokimya komplekslerinde, boru hatları, arıtma tesislerinde, süt ve mamülleri gibi gıda sanayiinde, uçak motor ve montaj sanayisinde, konstrüksiyon ve zemin kaplanmasında, cam elyafı ile takviye edilmiş laminasyon işlerinde kullanılır.
 

Sayfalar: [1] - [2]